Puteti face programari telefonice la: 0254.212.005; 0733.733.553; 0254.215.051 int. 158
sau prin e-mail la adresa: fisier@spjdeva.ro

Program de lucru pentru programari: LUNI - VINERI 07:00 - 15:00

ANUNT:
RETETELE ELIBERATE DUPA ORA 15:00 SE STAMPILEAZA LA CAM. NR.19 - CABINET DIABET (luni, marti, joi)
SAU CAM. NR. 60 - CABINET ENDOCRINOLOGIE (marti, joi)

------------------------------------------------------------------------------------------------

FORMULAR PENTRU PROGRAMARI ONLINE
Pentru programarea online a unei consultaţii, în cadrul ambulatoriului de specialitate al Spitalului Judetean Deva, va rugăm să completaţi formularul de mai jos.
Programarea devine activă numai după ce primiti confirmarea telefonică.

Nume si Prenume *
Telefon *
E-mail *
Specialitatea la care doriti programare *
In ziua de *
 
Mesaj
Nota: Pentru intervalul orar precum si pentru programul medicilor, va rugam sa consultati tabelul de mai jos.

 

PROGRAM DE LUCRU AL MEDICILOR DIN AMBULATORIU DE SPECIALITATE CLINIC

 

ALERGOLOGIE SI IMUNOLOGIE CLINICA
           
Nume medic Luni Marti Miercuri Joi Vineri
GHERGAN ALEXANDRINA 8-15 8-15 8-15 11-18 8-15
           
           
BOLI INFECTIOASE
           
Nume medic Luni Marti Miercuri Joi Vineri
CAMPEANU ELENA 7-14 7-14 7-14 7-14 7-14
      18-19    
           
           
CARDIOLOGIE
           
Nume medic Luni Marti Miercuri Joi Vineri
STOICA DIANA-ANDREEA 8-15 8-15 8-15 8-15 8-15
           
           
CHIRURGIE GENERALA
           
Nume medic Luni Marti Miercuri Joi Vineri
BAGACEAN -POPA RAUL       8-15  
FLUIERAS SEBASTIAN-NICOLAE  8-15        
POP CIPRIAN-DAN   15-18      
RADOI VASILE   8-15      
STOICA ADRIAN-LEONARD         8-15
TOMA DAN-CRISTIAN     8-15    
           
           
CHIRURGIE TORACICA
           
Nume medic Luni Marti Miercuri Joi Vineri
LOZINESCU LAVINIA 7-14 7-14 7-14 7-14 7-14
           
           
CHIRURGIE PLASTICA
           
Nume medic Luni Marti Miercuri Joi Vineri
LUCULESCU PAULA   8.30-10.30   8.30-10.30  
CLEPCE CORINA-CRISTINA 8.30-10.30   8.30-10.30    
NEMES MIRCEA-STEFAN   10.30-12.30     8.30-10.30
           
           
DERMATOVENEROLOGIE COPII
           
Nume medic Luni Marti Miercuri Joi Vineri
MAGHERU MIHAELA 11-18 8-15 11-18 8-15 8-15
           
           
DERMATOVENEROLOGIE 
           
Nume medic Luni Marti Miercuri Joi Vineri
STOICA CARMEN  11-14 8-11 14-18 8-11  
FOLEA MIRELA-FLORINA 14-18   8-11 11-14 8-11
SELAR ADINA-ZENEIDA 8-11 14-18 11-14   11-14
           
           
DIABET ZAHARAT, BOLI DE NUTRITIE SI METAB.
           
Nume medic Luni Marti Miercuri Joi Vineri
FOTESCU NICOLETA-CODRUTA 8-15 8-15 8-13 8-14 8-14
      16-20    
DOMNITEANU GAROFITA 10-16 10-20 10-20 10-15 10-14
           
           
ENDOCRINOLOGIE
           
Nume medic Luni Marti Miercuri Joi Vineri
BUDURA -RUSU ROMANA 11-14 8-12 12-15 8-12  
NEGRILA MIHAELA-CECILIA 8-11 12-18 8-12 12-18 7-13
           
           
HEMATOLOGIE
           
Nume medic Luni Marti Miercuri Joi Vineri
MAGHERU DAN-ADRIAN 7-9 7-9 7-9 7-9 7-9
           
           
MEDICINA INTERNA
           
Nume medic Luni Marti Miercuri Joi Vineri
BADAU VALENTIN-TEODOR 10-12   9-12   10-11
BRANESC NICOLAE-GAVRIL 7-14 7-14 7-14 7-14 7-14
HOTEA DUMITRU 8-15 11-18 8-15 11-18 8-15
RAD LIVIU 12-13   8-9 13-15 8-10
GLODEAN-ONESCU BIANCA   10-13 12-15   11-15
LUPSE DIANA 8-10 13-15   8-11  
ROMAN TANIA 13-15 8-10   11-13  
           
           
NEFROLOGIE
           
Nume medic Luni Marti Miercuri Joi Vineri
PALAMAR MARCEL   10-12 14-16    
GREC MARIUS-DORIN       11-13 11-13
           
           
NEUROCHIRURGIE
           
Nume medic Luni Marti Miercuri Joi Vineri
GROZA LIVIU 11.30-13.30   11-14    
           
           
NEUROLOGIE 
           
Nume medic Luni Marti Miercuri Joi Vineri
MIHU ANCA     13-15    
RUSAN ELENA 13-15        
SAMOILESCU LUCICA-MIHAELA 8-13 8-15 8-13 8-15 8-15
  16-18   16-18    
           
           
NEUROLOGIE PEDIATRICA
           
Nume medic Luni Marti Miercuri Joi Vineri
BALEA MADALINA-IOANA 12-19 8-15 12-19 8-15 8-15
POP LUMINITA 10-13 10.30-11.30 10-13 10.30-11.30  
           
           
OBSTETRICA-GINECOLOGIE
           
Nume medic Luni Marti Miercuri Joi Vineri
STANESCU ROMEO       8-10  
BAGACEAN-POPA MADALINA 8-10 8-10 10-12 10-12 10-12
CLEPCE SERBAN         8-10
DEMETER RODICA     8-10    
POPOVICIU SMARANDA   8-14 14-19 8-14  
           
           
OFTALMOLOGIE
           
Nume medic Luni Marti Miercuri Joi Vineri
MICLAUS DIANA-LILIANA       11-13  
ANGELESCU LACRIMA       14-18  
CABA CORINA 7-14 12-19 7-14   7-14
FEIER CORINA-MONICA 14-19 7-12 8-10 7-11 8-13
           
           
ONCOLOGIE MEDICALA
           
Nume medic Luni Marti Miercuri Joi Vineri
RUGEA TIBERIU 9-13 9-13 9-10.30 9-13 9-13
POPA ALINA-MAURA 13.30-17.30 13-17 11.30-15.30 13.30-17.30 13.30-15
           
           
O.R.L
           
Nume medic Luni Marti Miercuri Joi Vineri
MARCUS ANTONETA-GRATIELA 12-13 10-13   10-12  
BOGDAN ADRIAN 9-12     13-17  
BALGRADEAN LUMINITA-MARIA     9-12   9-12
           
           
ORTOPEDIE SI TRAUMATOLOGIE
           
Nume medic Luni Marti Miercuri Joi Vineri
BRINDA IOAN         8.30-13.30
PLATON ION     9-16 9-16  
POP DAN-VASILE   8-11      
    12-16      
TIMAR GRIGORE 9-16        
           
           
ORTOPEDIE PEDIATRICA
           
Nume medic Luni Marti Miercuri Joi Vineri
FOTESCU NICOLAE-RADU 10.30-13 10-12   10.30-13  
           
           
PEDIATRIE
           
Nume medic Luni Marti Miercuri Joi Vineri
ROMAN EVA-LAURA 7-14 7-14 7-14 7-14 7-14
SAHIU CARMEN-MAGDA 8-15 8-15 8-15 8-15 8-15
           
           
PNEUMOLOGIE
           
Nume medic Luni Marti Miercuri Joi Vineri
PETRUI IOAN-DORIN 8-12     10-12  
BUDARESCU MARIA-CRISTINA     13-15 12-15 10-15
BULUGEAN LUCIA-
MIRA-LACRAMIOARA
  8-11   8-10  
DODA CAMELIA 12-15 11-13 8-13    
PISEL NICOLAE-ALEXANDRU   13-15     8-10
           
           
PSIHIATRIE
           
Nume medic Luni Marti Miercuri Joi Vineri
STANCI LUYGIA-CLAUDIA 11-15 9-11 11-15    
OIEGAR MONICA-VENUSIA 8-11 11-16 8-11 8-11  
CORDEA DAN       11-15 9-14
As. KORB LUCIANA 7-15 8-16 7-15 7-15 7-15
           
REUMATOLOGIE
           
Nume medic Luni Marti Miercuri Joi Vineri
VELCHEREAN-NICOLA MIHAELA   9-14   9-14  
MICLAUS RADU 10-14   10-14   10-14
           
           
RECUPERARE MEDICALA
           
Nume medic Luni Marti Miercuri Joi Vineri
BICA IOAN 12-14 12-14 12-14 12-14 12-14
BUCIUTA ADINA 8-10 8-10 8-10 8-10 8-10
CIORTEA GABRIELA 10-12 10-12 10-12 10-12 10-12
           
           
UROLOGIE
           
Nume medic Luni Marti Miercuri Joi Vineri
MITRANOVICI EMIL   8-12 8-11   8-14
DAIAN ISAIA   12-15   8-14  
RADULESCU ION 8-14   11-14    

 

Program Transplant

Vizitatori site

446602
Azi
Ieri
Saptamana asta
Luna asta
Total
461
513
2033
9215
446602
IP: 54.92.128.223


Copyright © 2012. All Rights Reserved.