STRATEGIE ANTICORUPTIE 2016-2020.pdf

Declaratie  Avere_Legea176_2010_Anexa 1.pdf

Declaratie Interese_Legea  176_2010_Anexa 2.pdf

Ghid Incompatibilitatile & Conflicte aprilie 2018.pdf

Ghid_completare DAI-aprilie 2018.pdf

 


CONSILIUL DE ADMINISTRATIE

Nr. Nume si Prenume Functia 2014 2015 2016 2017 2018
1. LOBONT PETRU membru titular    
2. SORCA BOGDAN membru titular        
3. PANCOTAN MARIANA membru titular    
4. MARCULESCU ADRIANA

membru titular (inlocuita)

 
4.1. CRACIUN CRISTINA membru titular        
5.  BADA DELIA MARINELA membru titular (inlocuita)      

 
5.1 FRENTONI CRISTINA membru titular        
6. AVRAM RODICA membru supleant          
7.  GLODEAN ONESCU POIANCA membru supleant        
8. FOTESCU CODRUTA membru supleant          
9. ROMOSAN OANA membru supleant          
10. BIRAU CECILIA membru supleant (inlocuita)    
10.1 MACAVEI MARINELA membru supleant        

 

COMITETUL DIRECTOR

Nr. Nume si Prenume Functia 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017 2018
1. PERA-STEFANIE ADINA

Manager

           
2. DEMETER IOAN Director medical
3. IOANA FER Director financiar contabil interimar             

 
4.  CIOCAN GEORGETA ILEANA Director financiar contabil               

5. EMILIA DOAGA PRUNA Director de ingrijiri             

 

 

PERSONAL DE CONDUCERE TESA

Nr. Nume si Prenume Functia 2014 2015 2016 2017 2018
1. DUDUCA CECILIA Sef Serviciu - Serviciul Financiar Contabilitate (incetat C.I.M.)  
2. NEGREA MIHAELA LILIANA Sef birou cu deleg.-
Birou Achizitii (incetat delegatia)
   
2.1. DEBRECZENI ANAMARIA Sef birou Achizitii Publice (cu 10.09.2018)        
3. CARMAZAN AMALIA Sef Serviciu -
Serviciul RUNOS cu delegatie (incetat delegatia(
       
3.1. RADU SIMONA MARIA Sef  serviciu RUNOS (cu 01.09.2018)        
4. LUCA ECATERINA RODICA Sef Serviciu Informatica si Statistica Medicala (incetarea C.I.M. cu data 06.02.2018)      
4.1. CRACIUN ROXANA LACRAMIOARA Sef Serviciu Informatica si Statistica Medicala cu delegatie (incepand cu data de 07.02.2018)          
5. LUDOSEAN IOAN Sef Serviciu -
Serviciul Administrativ
   
6. DINIS EMILIA Sef birou cu deleg -
Birou Transport Aprovizionare
 
7. TIF MIHAELA Sef birou cu delegatie
Managementul Calitatii
 
8. POPA COSMIN Economist
Compartiment audit intern
 
9. PETRUSE MARIUS DANIEL Sef birou intretinere si reparatii      

 

ASISTENTI SEFI

Nr. Nume si Prenume Functia 2014 2015 2016 2017 2018
1. Bodreanu Cornelia Secţia ATI Asistent medical principal şef  

2. Cordea Maria Mihaela Secţia Obstetrică-Ginecologie Asistent medical principal şef    
3. Cocota Liliana Daniela Secţia Chirurgie Generală Asistent medical principal şef      
4. Szekely Mariana Secţia Ortopedie şi Traumatologie Asistent medical principal şef      
5. Stratica Manuela Carmen Secţia Urologie Asistent medical principal şef      
6. Hajdu Ildiko Heriette Secţia Oftalmologie Asistent medical principal şef  
7. Stănculescu Florica Marinela Secţia ORL Asistent medical principal şef  
8. Nandrea Ildiko Secţia Cardiologie Asistent medical principal şef        
9. Ioani Simona Secţia Medicină Internă I Asistent medical principal şef  
10. Clej Emilia Secţia Medicină Internă II Asistent medical principal şef  
11. Petresc Silvia Secţia Boli Infecţioase Asistent medical principal şef  
12. Lazea Mioara Aura Secţia Oncologie Medicală Asistent medical principal şef  
13. Chifor Daniela Secţia Neurologie Asistent medical principal şef    
14. Lolea Elena Nicoleta Secţia Psihiatrie Asistent medical principal şef (inlocuita)    
14.1 Militaru Lenuta Corina Sectia Pediatrie Asistent medical principal şef        
15. Nagy Renata Secţia Pediatrie Asistent medical principal şef  
16. Cotiga Claudia Ştefania Secţia RMFB Asistent medical principal şef  
17. Muste Carmen Maria Laborator RMFB Asistent medical principal şef      
18. Ureche Bianca Iosefina Secţia Pneumologie Asistent medical principal şef  
19. Faur Mirela Valentina Centrul de Hemodializă Asistent medical principal şef  
20. Meslosan Simina Maria Laborator de Analize Medicale Asistent medical principal şef  
21. Nelega Gabriela Loredana Laborator de Radiologie şi Imagistică Medicală Asistent medical principal şef  
22. Oancea Daniela Laborator Medicină Nucleară Asistent medical principal şef (plecat prin schimbarea locului de munca)        
23. Pop Vasilica UPU-SMURD Asistent medical principal şef  
24. Angheluta Eleonora Mirela CSM Adulţi Asistent medical principal şef  
25. Toth Marilena CSM Copii Asistent medical principal şef  

26. Lupşan Florica Compartiment Sterilizare Asistent medical principal şef      


MEDICI SEFI

Nr. Nume si Prenume Functia 2014 2015 2016 2017 2018
1. NEAGU DANUT Medic primar sef sectie -
A.T.I. (pensionat)
 
1.1. KOVACS IOANA Medic primar sef sectie -
A.T.I.
         
2. STANESCU ROMEO Medic primar sef sectie -
OBSTETRICA-GINECOLOGIE
 
3. BLENDEA MARIUS VASILE Medic primar sef sectie -
CHIRURGIE GENERALA
4. BRINDA IOAN Medic primar sef sectie -
ORTOPEDIE SI TRAUMATOLOGIE
 
5 MITRANOVICI EMIL Medic primar sef sectie - SECTIA UROLOGIE    
6. MICLAUS DIANA LILIANA Medic primar sef sectie -
OFTALMOLOGIE
7. MARCUS ANTONETA GRATIELA Medic primar sef sectie -
O.R.L. (pensionata)
 
8. BLAJ SABIN CONSTANTIN Medic primar sef sectie -
CARDIOLOGIE
       
9. BADAU VALENTIN Medic primar sef sectie cu deleg - MEDICINA INTERNA I          
10. RAD LIVIU Medic primar sef sectie cu deleg -
SECTIA MEDICINA INTERNA II
     
11. ONICIUC ANTONELA DANIELA Medic primar sef sectie -
BOLI INFECTIOASE
 
12. RUGEA TIBERIU VALERIU Medic primar sef sectie cu deleg -
ONCOLOGIE MEDICALA
 
13. MIHU ANCA Medic primar sef sectie -
NEUROLOGIE (pensionata)
   
13.1. BERTELAN LAVINIA Medic primar sef sectie -
NEUROLOGIE 
         
14. CORDEA DAN MIHAI Medic primar sef sectie -
PSIHIATRIE cu delegatie
       
15. PAUL MIHAIELA Medic primar sef sectie -
PEDIATRIE (revocat numire)
       
15.1. OLTEAN SIMONA Medic primar sef sectie -
PEDIATRIE (cu delegatie)
       
16. BICA IOAN Medic primar sef sectie - RECUPERARE,
MEDICINA FIZICA SI BALNEOLOGIE
   
17. BUCIUTA ADINA Medic primar sef - LAB. RECUPERARE,
MEDICINA FIZICA SI BALNEOLOGIE
     
18. PETRUI IOAN DORIN Medic primar sef sectie -
PNEUMOLOGIE
   
19. PALAMAR MARCEL Medic primar sef sectie -
CENTRUL DE HEMODIALIZA
20. AVRAM SIMONA Farmacist primar farm.sef -
FARMACIA SPITAL
21. STOIAN MARIA  MIHAELA Medic primar sef -
LABORATOR DE ANALIZE MEDICALE
 
22. FLOREA DAN C-TIN Medic primar sef  cu deleg - LABORATOR
RADIOLOGIE SI IMAGISTICA MEDICALA
         
23. MUTIU FLORIN Medic specialist sef cu deleg.- LABORATOR
MEDICINA NUCLEARA (pensionat)
 
24. POPA TANASE Medic primar sef sectie - UNITATEA DE PRIMIRE
URGENTE UPU - SMURD DEVA
       
25. MARCULESCU DAN OCTAVIAN Medic primar sef - SERVICIUL JUDETEAN DE
MEDICINA LEGALA
 
26. CETEAN DANIELA ADRIANA Medic primar sef - CENTRUL DE
SANATATE MINTALA ADULTI
 
27. BARABAS EDITH Medic spec. sef sectie cu deleg - SERV.DE PREV.
SI CONTROL AL INFECTIILOR NOZOCOMIALE


 

Program Transplant

Vizitatori site

693635
Azi
Ieri
Saptamana asta
Luna asta
Total
134
515
1839
11813
693635
IP: 54.235.55.253


Copyright © 2012. All Rights Reserved.